Tepeköylüler Derneği

H.A. Tepeköy Derneği Toplantisi

H.A. Tepeköy Derneği e.V

Kültür ve yardımlaşma Derneği nin genel kururlu 23 aralık 2018 pazar günü saat 17.20 da  Remscheid Honsberg  yapıldı.Kongreye çok sayıda Dernek üyeleri katıldı.

Dernek başkanı Ali Altuntaş Faaliyet raporunu okudu, konuşmasını genel kurula karşı yaptı. Başkanın  yaptığı konuşmada, genç üyelerin yönetime talip olmasını istedi, dernek faaliyetlerinin bir kaç kişi üzerine bırakılmamasını, sorumluluk alabilecek arkadaşların bir adım öne çıkmasını istedi. Köydeki Kabristanın yapılmasında emekleri geçen üyelere, işadamlarına teşekkür etti, onların sayesinde böyle güzel eserlere sahip olduklarını bildirdi.

Derneğin kururluşundan bu güne gelinceye kadar  yönetimde bulunan başkanlara ve yönetimlerine, ağalık yapıp katkıda bulunan ağalara teşekkür etti. Yönetim üyesi Çapan Şahin denetim kururlu raporunu, kesin hesap cetvelini ve tahmini bütçeyi genel kurula karşı okudu. Söz almak isteyenler davet edildi, konu hakkında konuşmalardan sonra oylamaya sunuldu, açık oylamada denetim kurulu raporu, kesin hesap cetveli ve tahmini bütçe oy birliği ile kabul edildi.

Protokol konuşmalarında birlik ve beraberlik mesajları verildi.Dernek üyeleri dilek ve temenni bölümünde dernekte olmasını ve yapılmasını istedikleri konuları müzakere ettiler.

Daha sonra Ali Başkanın ve ekibi yönetimi yeniden  2 sene için oy birliğiyle kabul edildi.

Derneğimize hayırlı olsun.

Yeni yönetim kurulu listesi şu isimlerden oluştu.

Yönetim Kurulu
Ali Altuntaş
Haşim Ateş
Habib Şahin
Çapan Şahin
Haziret Altuntaş
Ahmet Sarıkaya
Salih Altuntaş

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Başa dön tuşu