Ana Sayfa / Haberler / Ağaçören / Ak Heyet’ten İlçelere Ziyaret

Ak Heyet’ten İlçelere Ziyaret

AK Parti Aksaray Teşkilatı, Sarıyahşi, Ağaçören ve Ortaköy ilçelerine ziyaret etti.

Ak Heyet'ten İlçelere Ziyaret

Ziyarete AK Parti 23-24.Dönem Milletvekili Aksaray Koordinatörü Ahmet Erdal Feralan, AK Parti Aksaray İl Başkanı Abdulkadir Karatay ve AK Parti Aksaray İl Teşkilatı üyeleri katıldı. AK heyet ziyarette AK Parti Teşkilatının talepleri sorunları ve AK Parti Genel Merkezin ilçelerden beklentileri istişare edildi.

23-24. Dönem Milletvekili Aksaray koordinatörü Erdal Feralan, teşkilat olarak sorumlulukları olan ve sorumluluklarını yerine getiren bir teşkilat olmak için devamlı çalışmak zorunda olduklarını belirterek, “Bu gaye ile teşkilatlarımızı ziyaret ediyoruz. Milletimizin huzuru ve daha mutlu bir geleceği için hepimizin gerekli sorumlulukları üstlenmemiz gerekir. Bu halk her şeyin en güzelini hak ediyor bizlerinde halkımıza en iyi şekilde hizmet verebilmemiz için çalışmalıyız” dedi.

İl Başkanı Abdulkadir Karatay ise, “Ak Parti Teşkilatı olarak her zaman çalışma gayreti içerisinde olmalıyız. Milletimizin refahı için Ak Parti olarak her zaman durmak yok yola devam demeliyiz. Bunun için sizlerinde bu gayreti hiç eksilmesin. İlçelerimiz köylerimiz kasabalarımız beldelerimiz Aksaray’ımızın her bölgesi bizim için önemli. Halkımızın ilgisine layık olmak için gayretimizin hiç eksilmemesi gerekir. Sizlerin bu gayreti hiç eksilmeden Ak Parti Teşkilatı olarak sorumluluklarımızı unutmadan çalışmaya devam etmeliyiz” diye konuştu.

AK Heyetin yaptığı ziyaretten memnuniyetleri ifade eden ilçe teşkilat başkanları, “Bizler her fırsatta yaptığımız çalışmalarımızı, vatandaşlarımızın sorunlarını iletiyoruz fakat birebir iletmek daha yerinde olduğunu belirttiler. Belediye başkanları ve İlçe teşkilatları Ak Parti teşkilatı olarak Sorumluluklarımızın Bilincindeyiz. Bizlerinde üzerimize düşen görevi eksiksiz yerine getirme gayreti içerisindeyiz. Vatandaşlarımıza gereken hizmeti verebilmek için emek esirgemeden çalışıyoruz ve çalışmaya devam etmeliyiz. Gelişmek ve vatandaşlarımıza güzel bir gelecek için sizlerinde desteğine ihtiyacımız var hep birlikte çalışmalıyız” ifadelerini kullandı

Bu haber ilginizi çekebilir!

FETÖ/PDY ablalarına ve maliye çalışanlarına operasyon: 32 gözaltı

Aksaray’da FETÖ/PDY ablalarına ve maliye çalışanlarına operasyon: 32 gözaltı Aksaray’da Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması …

Bir Cevap Yazın